سفارش تبلیغ
صبا ویژن

به نام خدا

سلام بر مولای عزیزمان امام عصر والزمان عج الله تعالی فرجه الشریف

از امیرالمومنین علی بن ابی الطالب علیه السلام روحی و نفسی و مالی و اولادی له الفداه:

با پیامبر خدا صلی الله علیه اله والسلم در یکی از کوچه های مدینه قدم میزدیم. در طول مسیر به بستان سرسبزی برخودیم،به آن حضرت عرض کردم:عجب باغ زیبایی است؟!فرمود:آری زیباست ولی باغ تو در بهشت زیباتر خواهد بود...به باغ دیگری رسیدیم.باز گفتم:عجب باغ زیبایی است؟!فرمود:بله زیباست اما باغ تو در بهشت زیباتر است.

به همین ترتیب با هفت باغ مواجه شدیم و هر بار گفتگوی بالا بین من و رسول خدا صلی الله علیه اله والسلم تکرار میشد در پایان راه ناگهان رسول خدا دست در گردنم انداخت-درحالیکه مرا به سینه خود میفشرد-به گریه افتاد و فرمود:"پدرم فدای آن شهید تنها" .پرسیدم:ای فرستاده خدا گریه برای چیست؟فرمود:از حقد و کینه های مردمیکه در سینه ها نهان کرده و آنها را پس از من آشکار سازند.کینه هایی که ریشه در "بدر" و "احد" دارد و میراث از آنها برده است.آنها خونهای ریخته شده در "احد"را از تو طلب میکنند.

پرسیدم:آیا در آن روز دینم سلامت خواهد بود؟

فرمود:آری

سپس فرمود:مژده باد بر تو.مرگ و حیات تو با من است.تو برادرمن و وصی و برگزیده من و نیز وزیر و وارث من خواهی بود.آنکه قرضهایم ادا کند و بر وعده هایم جامه عمل بپوشاند تو هستی.

نسبت تو با من همچون هارون با موسی است

تو مانند هارون در میان امت من هستی:قومش او را ضعیف شمردند و در اندیشه کشتنش بر آمدند.بر ظلمی که از قریش بینی،شکیبا باش و بر همدستی آنها علیه خود،صبور باش... { کشف الغمّه،ج1ص96به نقل از مناقب خوارزمی.فضائل الخمسه،ج3به نقل از تاریخ بغداد و کنز العمال(به اختصار).بحارج28ص54.کتاب سلیم بن قیس ص65.}

التماس دعای فرج

یا رب الزّینب بحق الزّینب اشف صدر الزّینب بظهور الحجة...امین یا رب العالمین


نوشته شده توسط: منتظر***